Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta sistem informatic INFOPRIM - Unitati subordonate
- Număr anunț
- DA41009369
- Autoritate contractantă
- PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
- Furnizor / câștigător
- MCP SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 55260067)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.840 RON
- Valoare atribuită
- 4.840 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:12
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.840 RON
din 4.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro