Ofertă acceptată Cumpărare directă

an scolar 2026-2027

Număr anunț
DA41009208
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOMNITA (CUI 17150320)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.270,10 RON
Valoare atribuită
4.270,10 RON
Data publicării
18.08.2026 12:03
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.270,10 RON

din 4.270,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.