Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USTENSILE BUCĂTĂRIE - GPP CIPRIAN PORUMBESCU
- Număr anunț
- DA41008383
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,98 RON
- Valoare atribuită
- 145,98 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:16
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,98 RON
din 145,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro