Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carte ”Bihorul Meu - Comitatus Bihoariensis„

Număr anunț
DA41007601
Autoritate contractantă
Comuna Salacea (CUI 4784300)
Furnizor / câștigător
DURAN'S PRESS (CUI RO15454021)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.205 RON
Valoare atribuită
3.205 RON
Data publicării
18.08.2026 10:34
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.205 RON

din 3.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.