Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)

Număr anunț
DA41002343
Autoritate contractantă
COMUNA RACACIUNI (CUI 4670330)
Furnizor / câștigător
A3A BUSINESS (CUI RO33994933)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302.986,92 RON
Valoare atribuită
302.986,92 RON
Data publicării
17.08.2026 12:45
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302.986,92 RON

din 302.986,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.