Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 buc pompa avand caracteristicile din oferta

Număr anunț
DA41001498
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Furnizor / câștigător
TRAVAL 2008 SRL (CUI 24193758)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537,19 RON
Valoare atribuită
1.537,19 RON
Data publicării
17.08.2026 11:48
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.537,19 RON

din 1.537,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.