Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA
- Număr anunț
- DA40988772
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROHARD EDITURA SRL (CUI 29114070)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,74 RON
- Valoare atribuită
- 246,74 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:50
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246,74 RON
din 246,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro