Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VPS 6vCPU, 18GB RAM , 512GB SSD , IP Dedicat MuzeuSM, Cpanel 12 luni hosting, mentenanta inclusa
- Număr anunț
- DA41006391
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
- Furnizor / câștigător
- NETSYS TECHNOLOGIES SRL (CUI 36368721)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 09:27
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.200 RON
din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro