Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET LANT DISTRIBUTIE - FEBI, CARCASA DISTRIBUTIE - AUTOPUMPS, SIMERING ARBORE COTIT, SILICON ETAN
- Număr anunț
- DA41010312
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
- Furnizor / câștigător
- FRINCU AUTO S.R.L. (CUI 40008500)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.247,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.247,93 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:06
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.247,93 RON
din 1.247,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro