Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii furnizare echipamente IT si servicii conexe

Număr anunț
DA41009941
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU SELIMBAR (CUI 17929259)
Furnizor / câștigător
TNT COMPUTERS SRL (CUI RO14146589)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363 RON
Valoare atribuită
363 RON
Data publicării
18.08.2026 12:44
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363 RON

din 363 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.