Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII DIVERSE

Număr anunț
DA41009703
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA (CUI 4707544)
Furnizor / câștigător
REFROM NAV SRL (CUI RO8855594)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.571,30 RON
Valoare atribuită
9.571,30 RON
Data publicării
18.08.2026 12:30
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.571,30 RON

din 9.571,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.