Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desorelle Zilnic 150mcg/30mcg cpr.film.x 28-Gedeon Richter-RO
- Număr anunț
- DA41009558
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33641300-8 · Hormoni sexuali si modulatori ai functiei genitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263 RON
- Valoare atribuită
- 263 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:22
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
263 RON
din 263 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro