Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tableta Lenovo Yoga Tab Plus, Octa-Core, 12.7" 3K, 144Hz, 16GB LPDDR5x RAM, 256GB, Wi-Fi®, Tidal Te
- Număr anunț
- DA41009316
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.066,10 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:09
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.066,10 RON
din 2.066,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro