Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo 14'' IdeaPad Pro 5 14AGP11, 2.8K OLED 120Hz VRR, Procesor AMD Ryzen™ AI 9 465

Număr anunț
DA41008594
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.619 RON
Valoare atribuită
5.619 RON
Data publicării
18.08.2026 11:28
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.619 RON

din 5.619 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.