Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carte format A5

Număr anunț
DA41005811
Autoritate contractantă
EDITURA JUNIMEA IASI (CUI 8207746)
Furnizor / câștigător
PIM SRL (CUI RO1988097)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.348,80 RON
Valoare atribuită
1.348,80 RON
Data publicării
18.08.2026 08:50
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.348,80 RON

din 1.348,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.