Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Vouchere vacanta pe suport electronic
- Număr anunț
- DA40993889
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALENI DAMBOVITA (CUI 4344635)
- Furnizor / câștigător
- EDENRED ROMANIA SRL (CUI RO10696741)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2026 09:22
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,01 RON
din 12.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 11.999,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.