Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări pt obiectivul Eficientizarea sistemului de iluminat public din comuna Luizi Calugara
- Număr anunț
- DA41011343
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUIZI CALUGARA (CUI 4535910)
- Furnizor / câștigător
- ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI RO41166842)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748.909,69 RON
- Valoare atribuită
- 748.909,69 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 14:07
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748.909,69 RON
din 748.909,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro