- Număr anunț
- DA41010813
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- INTERPLUS DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 40912103)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.080 RON
- Valoare atribuită
- 19.080 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:34
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.080 RON
din 19.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro