Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASURARE SI EMITERE BULETINE PENTRU PARATRASNET SI PRIZA DE PAMANT EVIDENTA POPULATIEI RESITA

Număr anunț
DA41008259
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE EVIDENTA A PERSOANELOR A JUDETULUI CARAS SEVERIN (CUI 17102269)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-CONSULT CARAS SRL (CUI RO8433921)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
18.08.2026 11:09
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.