Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica la Scoala Ungheni

Număr anunț
DA41007637
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
BRUVAS DESIGN SRL (CUI 32452764)
Cod CPV
71312000-8 · Servicii de consultanta in inginerie structurala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.501,20 RON
Valoare atribuită
18.150 RON
Data publicării
18.08.2026 10:36
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.150 RON

din 4.501,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.