Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)

Număr anunț
DA41005741
Autoritate contractantă
R2612898 COMUNA BORLESTI
Furnizor / câștigător
EDIL MATTEO DMS SRL (CUI 36143290)
Cod CPV
45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.380,26 RON
Valoare atribuită
5.380,26 RON
Data publicării
18.08.2026 08:44
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.380,26 RON

din 5.380,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.