Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUPA EXCAVAT 600 MM + BOLTURI JCB 3 CX

Număr anunț
DA40994850
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
FIDELIANA SRL (CUI RO5714396)
Cod CPV
43261000-0 · Cupe mecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.225 RON
Valoare atribuită
3.225 RON
Data publicării
14.08.2026 10:25
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.225 RON

din 3.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.