Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Genipin, 98% Synonyms:(+)-Genipin (1R,4aS,7aS)-Methyl 1-hydroxy-7-(hydroxymethyl)-1,4a,5,7a-tetrahyd
- Număr anunț
- DA41010568
- Autoritate contractantă
- Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,40 RON
- Valoare atribuită
- 140,40 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:20
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140,40 RON
din 140,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro