Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica amb 12 buc//Prosop rola 2 str, alb, 60MServetele zz , -UNITATE PROTEJATA -URGENTA
- Număr anunț
- DA41005079
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA PRO OFFICE (CUI RO33817583)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.710 RON
- Valoare atribuită
- 1.710 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 16:29
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.710 RON
din 1.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro