Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fileu volei Huck DVV1 model 5099, cu scripete, pentru competitii+Antene Huck, aprobate DVV, din 2

Număr anunț
DA41005225
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CS WESTAR ARAD (CUI 30758490)
Furnizor / câștigător
ANASTASIA G.B. PRODCOM SRL (CUI RO4911926)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.086 RON
Valoare atribuită
1.086 RON
Data publicării
17.08.2026 20:45
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086 RON

din 1.086 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.