Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale pentru baie si bucatarie
- Număr anunț
- DA41011113
- Autoritate contractantă
- LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
- Furnizor / câștigător
- ARICOMP MB S.R.L. (CUI 41639584)
- Cod CPV
- 44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 817,16 RON
- Valoare atribuită
- 817,16 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:51
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
817,16 RON
din 817,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro