Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizițiilor, in vederea organizarii procedurilor de achizitie

Număr anunț
DA41010215
Autoritate contractantă
COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
Furnizor / câștigător
CORE PROJECT & DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 45083499)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
18.08.2026 13:00
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.