Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suflante pentru Statia de Epurare Odaile com. Puchenii Mari

Număr anunț
DA41011034
Autoritate contractantă
Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
Furnizor / câștigător
BASE TRADING SRL (CUI RO13507421)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.300 RON
Valoare atribuită
29.300 RON
Data publicării
18.08.2026 13:45
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.300 RON

din 29.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.