Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta- managementul proiectului
- Număr anunț
- DA41008991
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
- Furnizor / câștigător
- FIP CONSULTING (CUI RO18423208)
- Cod CPV
- 79421000-1 · Servicii de gestionare a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.000 RON
- Valoare atribuită
- 105.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:50
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105.000 RON
din 105.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro