Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robot Aspirator Spalator C70S

Număr anunț
DA41008398
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
EVOLIO AUTOMOTIVE S.R.L. (CUI 31682021)
Cod CPV
42995000-7 · Diverse masini de curatare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.471 RON
Valoare atribuită
28.471 RON
Data publicării
18.08.2026 11:17
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.471 RON

din 28.471 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.