Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consiliere specializata in domeniul SCIM, com. Darova, Jud. Timis
- Număr anunț
- DA41005056
- Autoritate contractantă
- Comuna Darova (CUI 4483820)
- Furnizor / câștigător
- SOLUȚII CONTROL INTERN S.R.L. (CUI RO39474395)
- Cod CPV
- 79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 16:21
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro