Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de reparare si intretinere
- Număr anunț
- DA41009859
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
- Furnizor / câștigător
- INSTINCT SRL (CUI RO15317016)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:39
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro