Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varf jalon, VARF JALON INTREG

Număr anunț
DA41009104
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Dolj (CUI 9822170)
Furnizor / câștigător
GISCAD SRL (CUI 8763440)
Cod CPV
38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,70 RON
Valoare atribuită
374,70 RON
Data publicării
18.08.2026 11:57
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,70 RON

din 374,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.