Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sac Textil Profesional Tip Plasă pentru Spălarea Mopurilor – Rezistență 95°C, Conf Ordin MS 1761
- Număr anunț
- DA41008866
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- ARLI-CO SRL (CUI RO385586)
- Cod CPV
- 18935000-2 · Saci de rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,60 RON
- Valoare atribuită
- 278,60 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:44
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
278,60 RON
din 278,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro