Ofertă acceptată
Cumpărare directă
50118400-9 Servicii de depanare a autovehiculelor
- Număr anunț
- DA41008861
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB, COMUNA BREBU (CUI 28977421)
- Furnizor / câștigător
- TOPCAR TRANS SRL (CUI RO18412535)
- Cod CPV
- 50118400-9 · Servicii de depanare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.313,21 RON
- Valoare atribuită
- 3.313,21 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:44
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.313,21 RON
din 3.313,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro