Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii întreținere ascensor si revizii tehnice lunare PIAȚA „LA BERZE” ORĂȘTIE
- Număr anunț
- DA41008732
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC LOYAL LIFT SRL (CUI RO24573900)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.940 RON
- Valoare atribuită
- 1.940 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:36
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.940 RON
din 1.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro