Ofertă acceptată Cumpărare directă

50112000-3 - Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor PEUGEOT B25ASA

Număr anunț
DA41007784
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR (CUI 27243460)
Furnizor / câștigător
NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345 RON
Valoare atribuită
345 RON
Data publicării
18.08.2026 10:43
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345 RON

din 345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.