Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatii topografice pentru inscriere in CF, dezmembrare, actualizare date tehnice

Număr anunț
DA41009212
Autoritate contractantă
COMUNA CREACA (PRIMARIA COM. CREACA SALAJ) (CUI 4291646)
Furnizor / câștigător
RAŢ EMILIAN-ISAI - PERSOANĂ FIZICĂ (CUI 20846315)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
18.08.2026 12:03
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.