Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de arhivare
- Număr anunț
- DA41008752
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL ARCHIVE MANAGEMENT SRL (CUI RO19834651)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.558,76 RON
- Valoare atribuită
- 50.558,76 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:37
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.558,76 RON
din 50.558,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro