Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului

Număr anunț
DA41007299
Autoritate contractantă
Comuna Vama Buzaului (CUI 4728300)
Furnizor / câștigător
A-TEAM PROJECT S.R.L. (CUI 47784923)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
18.08.2026 10:16
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.