Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de auditare financiara - Infiintare spatiu verde - Parc

Număr anunț
DA41008647
Autoritate contractantă
COMUNA HORODNIC DE SUS (CUI 15562708)
Furnizor / câștigător
MITULSCHI V. IULIANA-ANCA - AUDITOR FINANCIAR (CUI 23527833)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
18.08.2026 11:31
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.