Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit pentru proiect "PROMOVAREA TURISTICĂ A SATULUI COȘTIUI"

Număr anunț
DA41009161
Autoritate contractantă
Comuna Rona de Sus (PRIMARIA RONA DE SUS) (CUI 3694705)
Furnizor / câștigător
CABINET CONSULTANTA FISCALA BUŞECAN FLORENTINA-EMILIA (CUI 22187318)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
18.08.2026 12:01
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.