Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de verificare periodica statii de pompare incendiu
- Număr anunț
- DA40986653
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala George Calinescu (CUI 33375830)
- Furnizor / câștigător
- HEAT INSTAL SRL (CUI 23862510)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare finală
- 1.200 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 09:59
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.