Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de Revizie centrale termice de pardoseala , cf PTA1 2010 ISCIR

Număr anunț
DA40986761
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Calinescu (CUI 33375830)
Furnizor / câștigător
HEAT INSTAL SRL (CUI 23862510)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
13.08.2026 10:04
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.