Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere-gradinita

Număr anunț
DA41011194
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU (CUI 20745698)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.328,48 RON
Valoare atribuită
7.328,48 RON
Data publicării
18.08.2026 13:57
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 16:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.328,48 RON

din 7.328,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.