Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII PARDOSELI SI SOCLU CANTINA BELA BARTOK CF OFERTA DEPUSA LA SEDIUL BENEFICIARULU

Număr anunț
DA41007830
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BARTOK BELA TIMISOARA (CUI 4527462)
Furnizor / câștigător
GWG GREENEUROPAL S.R.L. (CUI 46932673)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.618,17 RON
Valoare atribuită
65.618,17 RON
Data publicării
18.08.2026 10:45
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 16:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.618,17 RON

din 65.618,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.