Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2) Descriere: servicii de spalare covoare

Număr anunț
DA40969753
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA (CUI 29032825)
Furnizor / câștigător
SAFRAN TEKNIK SRL (CUI 37457746)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,92 RON
Valoare finală
274,92 RON
Data publicării
11.08.2026 09:22
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.