Ofertă refuzată Cumpărare directă

Verificare automatizare si gaze de ardere cazane conform C11/2010

Număr anunț
DA40986305
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
METROINSTAL CERTIFICARE S.R.L. (CUI 49171526)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare finală
1.500 RON
Data publicării
13.08.2026 09:39
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.