Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatie Renault Master DJ08LOE

Număr anunț
DA41011183
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
LKW STORE & SERVICES S.R.L. (CUI RO26425331)
Cod CPV
50114200-9 · Servicii de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.094,25 RON
Valoare atribuită
5.094,25 RON
Data publicării
18.08.2026 13:56
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.094,25 RON

din 5.094,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.