Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reparatie pompa TSURUMI-JAPAN, P=1.13 kW, n= 3000 rpm, U= 380V

Număr anunț
DA40988203
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE PARAVA (CUI 54794040)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-SERVICE SRL (CUI RO946441)
Cod CPV
50511100-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor de lichid (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.871,66 RON
Valoare finală
1.871,66 RON
Data publicării
13.08.2026 11:19
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.